نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: 33 سالمه ازدواج کنم یا نه

9429
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45256
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

33 سالمه ازدواج کنم یا نه

با سلام. ممنون میشم کمکم کنید، بنده رفتم تو 33 سالگی و میترسم ازدواج کنم پشیمون بشم.از یه طرفی هم میترسم ازدواج نکنم پشیمون بشم.کامنتها و حرفهای این متاهلا رو می بینم 90 درصد میگن ازدواج نکنی، بیچاره میشی، چند ماهه اوله، سرد میشی و.... واقعا داستان چیه؟ اونا دارن جدی میگن؟ یا شوخی میکنن؟ یا منفی ها رو میگن و مثبت ها رو به ما نمیگن. داستان چیه واقعا. اصلا خودمم موندم.

من ادم دیدم زنش و خانواده زنش تو دنیا تکه.ولی به من گفت هیچ وقت ازدواج نکن.مجردی یه چیز دیگست.یعنی گفت دیگه من نمره ۲۰ هستم ولی با این حال ازدواج نکن.
    دختر خوب هم سراغ دارم که 30 سالشه، دو ساله باهاش دوستم.از اونایی که ۱۴ تا سکه مهریه و عروسی هم نمیخواد و قانع. خودمم شرایط مالی رو دارم، خونه ماشین شغل و.... ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : 33 سالمه ازدواج کنم یا نه

سلام به شما دسوت عزیز
    ببینید افراد عموما جنبه های منفی زندگی خود را بیشتر بیان می کنند در کنار اینکه وارد زندگی متاهلی شدن مسئولیت پذیری بیشتری م یخواهد و تعهد و دیگر نمی توان مانند دوران مجردی مسیر زندگی خود را سپری کرد و مدیریت بیشتری را در کنار درک شرایط فرد مقابل می طلبد و در این مسیر رسیدن به رشد کافی برای واد شدن به زندگی مشترک و امادگی قبول این مسئولیت ها برای هردو زوج لازم می باشد تا بتوان مسیر بهتری را تجربه کرد.
    در این مسیر شما بهتر است بر مبنای شرایط و دیدگاهای خودتان در مورد زندگی مشترک در این مسیر تصمیم گیری کنید فردی که شما بیان می کنید ما نمی دانیم در روان او چه می گرد تا بتوانیم در مورد ایشان نظری بیان کنیم اما در مورد شما خودتان با بررسی احساسات و نیازها و مسیر زندگی و هدفی که زا زندگیتان دارید می توانید در این مسیر تصمیم گیری کنید.

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45256
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی ممنون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45271
    تشکـر
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانم مشاور ازتون میشهمشاوره بگیرم در رابطه با اینکه من در اینجا یعنی امریکا 30 سالم شده 20 سالم بوده به سازمانی رفتم بنظرتون ازدواج کنم یا نه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45256
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

33 سالمه تا 60 سالگی مجرد، 60 هم یه موشک میزنه و خدافظ

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad1616 نمایش پست ها
    با سلام. ممنون میشم کمکم کنید، بنده رفتم تو 33 سالگی و میترسم ازدواج کنم پشیمون بشم.از یه طرفی هم میترسم ازدواج نکنم پشیمون بشم.کامنتها و حرفهای این متاهلا رو می بینم 90 درصد میگن ازدواج نکنی، بیچاره میشی، چند ماهه اوله، سرد میشی و.... واقعا داستان چیه؟ اونا دارن جدی میگن؟ یا شوخی میکنن؟ یا منفی ها رو میگن و مثبت ها رو به ما نمیگن. داستان چیه واقعا. اصلا خودمم موندم.

من ادم دیدم زنش و خانواده زنش تو دنیا تکه.ولی به من گفت هیچ وقت ازدواج نکن.مجردی یه چیز دیگست.یعنی گفت دیگه من نمره ۲۰ هستم ولی با این حال ازدواج نکن.
    دختر خوب هم سراغ دارم که 30 سالشه، دو ساله باهاش دوستم.از اونایی که ۱۴ تا سکه مهریه و عروسی هم نمیخواد و قانع. خودمم شرایط مالی رو دارم، خونه ماشین شغل و.... ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم.
    برادر گرامی مهریه 14 سکه بهار آزادی اگر در حدود توان مالی شما در پرداخت است ، بسیار بسیار پسندیده و مقبول است البته اگر فقط همین 14 سکه باشد و دنباله دار هم نباشد باقی مسائل کفویت شما و ایشان است .

بالأخره وقتی خانمی با سن 30 سالگی خواستار ازدواج با آقایی می شود باید قانع هم باشد چرا که در این سنین خانم ها از حدود باروری و فرزند آوری کم کم و به آهستگی خارج می گردند و البته برای همه خانم ها یکسان نیست و متفاوت است .

بهترین و مناسب ترین زمان فرزند آوری برای خانم ها سنین 18 تا 24 سال می باشد این موضوع نیز به دلایل گوناگون من جمله افسردگی های مختلف ناشی از دوران های بارداری است که معمولا در سنین بالای 28 سال در خانم ها به شدت تشدید می گردد .

افزایش سن های ازدواج در جامعه ی امروزه ما اثرات سوء و مخربی دارد که مهمترین و موثرترین آن متوجه دختران های جامعه می گردد . زیرا بالا رفتن سن دختران آن هم از 30 سالگی به بالا باعث کاهش قدرت باروری و یا ناباروری ها در بعضی خانم ها می شود .

در پایان این را متذکر می شوم که ازدواج یک انتخاب است و نه یک اجبار و این را هم بدانید که بعد از ازدواج گزینه تغییر یا اصلاح به هیچ وجه وجود ندارد مگر با مسئله منفور طلاق بنابراین در انتخاب خود بسیار بسیار دقت کرده و مسائل حقوقی ناشی از ازدواج را هم دست کم نگیرید .
    ویرایش توسط وکیل حقوقی : 10-09-2021 در ساعت 12:29 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد